Projektid

√úlemiste lasteaia projektid:


Projekt "Kiusamisest vaba lasteaed"     


 

Ülemiste lasteaed liitus alates 2014 aasta mai  MTÜ Lastekaitse Liidu ja Taani lastekaitseorganisatsiooni Save the Children koostööprojektiga "Kiusamisest vaba lasteaed".
Lisainfo: http://kiusamisestvabaks.ee/projekti-tutvustus/
Projektip√Ķhist t√∂√∂d alustati esimesena Vikerkaar, T√§hekesed, P√§ikesejankud ja Kalakese r√ľhmades alates 2. septembrist 2014.


‚ÄěPersonaDolls‚Äú ‚Äď metoodika¬† ¬† ¬†¬†¬†


Persona Dolls metoodika arendab lastes empaatiav√Ķimet ja sallivust t√§nu erinevate tegelaskujudega nukkudele, kes r√ľhmatunnis koos √Ķpetaja ja lastega oma r√Ķ√Ķme jagavad ning ka k√Ķige suurematele muredele lahendust otsivad.
Märka ja Aita! 

Programmi kaudu aidatakse Tallinna munitsipaalharidusasutuste lapsi, kes erakorralistel p√Ķhjustel vajavad materiaalset abi normaalseks osalemiseks √Ķppet√∂√∂s.¬†
 

Mina oskan seda!

Igaastane Lasnam√§e Linnaosa Valitsuse poolt korraldatav ohutusalane teabep√§ev ‚ÄěMINA OSKAN SEDA‚Äú toimub Lasnam√§e Spordikompleksi staadionil. Lastele antakse edasi teadmisi liiklusohutusest, esmaabist, ohutust k√§itumisest looduses ja teistel teemadel. Lisaks sportlik tegevus. Tegemist ei ole spordiv√Ķistlusega v√Ķi parima v√Ķistkonna v√§ljaselgitamisega. Koost√∂√∂partnerid: P√Ķhja Prefektuur, Eesti Punase Risti Tallinna Selts, Tallinna Vesi, Eesti Pandipakend, SK Piruett jt.
 

 


 

Hetkel oluline

√ēppen√Ķustamis-keskus