Erivajadustega laps

Sobiva alushariduse omandamise vÔimaluse erivajadusega lapsele soovitab nÔustamiskomisjon.

Tallinna Ülemiste Lasteaias tegeletakse erivajadusega lastega vastavalt nende huvidele, arengule ja vĂ”imetele. Vajadusel koostatakse lapsele individuaalne Ă”ppekava, milles on fikseeritud konkreetse lapse eesmĂ€rgid Ă”ppeaastaks. Individuaalset Ă”ppekava tutvustatakse lapsevanemale perevestlusel.

IgapĂ€evaselt planeeritakse erivajadusega lapsele tegevused selliselt, et need toetaksid tema igakĂŒlgset arengut. Tegevuste planeerimisel arvestatakse maksimaalselt lapse erivajadusega, tagades lapsele vĂ”imaluse Ă”ppida nii koos teistega vĂ€ikeses grupis kui ka individuaalselt.

Arenguliste erivajadustega laste jaoks on Tallinna Ülemiste  Lasteaias avatud tasandusrĂŒhm . TasandusrĂŒhma vĂ”etakse erivajadusega lapsi vastu lĂ€bi nĂ”ustamiskomisjoni.

Koolikohustuse tĂ€itmise alguse edasilĂŒkkamine

Koolikohustuse tĂ€itmise alguse edasilĂŒkkamist reguleerib Sotsiaalministri 12. augusti 2010. a mÀÀrus nr 49

Koolikohustuse tĂ€itmise edasilĂŒkkamise tingimused ja kord
Koolikohustuse tĂ€itmise alguse edasilĂŒkkamine Tallinnas