Päevakava

TALLINNA ÜLEMISTE LASTEAIA PÄEKAVA

SÕIME JA NOOREMA RÜHMA

 
1 rühm - sõim
TIBUPERE
4 rühm- noorem
KALAKESED
Laste vastuvõtt, töö ja mängud, laste vaba tegevus
06.30 – 08.15
06.30 – 08.15
Hommikuvõimlemine
08.15 – 08.20
08.15 – 08.20
Hommikusöök
08.20 – 08.50
08.20 – 08.50
Mängud, tegevusteks ettevalmistamine
08.50 – 09.00
08.50 – 09.00
Mängu tegevuste kaudu õpetus
09.00– 10.00
09.00 – 10.05
Jalutuskäigule ettevalmistus, jalutuskäik
10.00– 11.00
10.00– 11.00
Õuest tulek, ettevalmistus lõunasöögiks
11.00 – 11.30
11.00 – 11.30
Lõunasöök
11.30 - 12.00
11.30 - 12.00
Puhketund
12.00 – 15.00
12.00 – 15.00
Ülestõusmine, karastamine
15.00 – 15.20
15.00 – 15.20
Mängud, tegevused
15.20 – 15.40
15.20 – 15.40
Õhtuoode
15.40 – 16.10
15.40 – 16.10
Jalutuskäik, kojuminek
16.00 – 18.30
16.30– 18.30


LASTEAIA RÜHMAD

PÄEVAKAVA
LEPATRIINUD
3 rühm–tasandus
PÄIKESEJÄNKUD
2 rühm - vanem
VIKERKAAR
5 rühm-tasandus
TÄHEKESED
6 rühm – tasandus
Laste vastuvõtt, töö ja mängud, laste vaba tegevus
06.30 – 08.20
06.30 – 08.15
06.30 – 08.15
06.30 – 08.20

Hommiku-

võimlemine

08.10 – 08.20
08.00 – 08.10
08.20 – 08.30
08.10 – 08.20
Hommikusöök
08.30 – 09.00
08.30 – 08.50
08.30 – 08.50
08.30 – 08.50
Mängud, tegevusteks ettevalmistamine
08.50 – 09.00
08.50 – 09.00
08.50– 09.00
08.50 – 09.00
Mängu tegevuste kaudu õpetus
09.00 – 11.00
09.00 – 11.00
09.00 – 10.30
09.00– 10.00
Jalutuskäigule ettevalmistus, jalutuskäik
11.00 – 12.15
11.00 – 12.20
10.45– 12.00
10.40– 11.40
Õuest tulek, ettevalmistus lõunasöögiks
12.15 – 12.25
12.10 – 12.20
12.00 – 12.10
11.40 – 11.50
Lõunasöök
12.25 – 13.00
12.20 – 12.50
12.10– 12.30
12.00 – 12.25
Puhketund
13.00 – 15.00
13.00 – 15.00
13.00 – 15.00
12.25 – 15.00
Ülestõusmine, karastamine
15.00 – 15.15
15.00 – 15.10
15.00 – 15.15
15.00 – 15.20
Mängud, tegevused
15.15 – 16.00
15.10 – 15.50
15.15 – 15.50
15.20– 15.40
Õhtuoode
16.00 – 16.30
15.50 – 16.20
15.50 – 16.15
15.40 – 16.10
Jalutuskäik, kojuminek
16.30 – 18.30
16.20 – 18.30
16.15 – 18.30
16.10– 18.30
Hetkel oluline

Õppenõustamis-keskus